Cele portalu

Tutaj podjąłem próbę stworzenia bazy zawierającej informacje o patriotycznych mediach internetowych. Pomysł powstał w związku z dużymi problemami odnalezienia witryn wartościowych, nie zajmujących się dezinformacją środowisk patriotycznych, lub też jawnie wrogich Polakom. Jestem patriotą i antykomunistą, dlatego boli mnie chaos w mediach patriotycznych. Jeżeli projekt się uda to witryny zawierające treści intelektualistów patriotycznych staną się szerzej dostępne. Zawartość pobierana jest z serwisów zewnętrznych poprzez kanały wiadomości (doniesienia prasowe) RSS co 30 minut. Umożliwia to śledzenie na bierząco najnowszych wpisów.

 

Moja deklaracja

Nie czuję się kompetentny, aby nauczać kogokolwiek i czegokolwiek z prozaicznego powodu. Nie posiadam odpowiedniego wykształcenia historycznego, politycznego czy społecznego. Moim zadaniem jest wyszukanie w Internecie wartościowych treści przydatnych patriocie i umieszczenie ich na tej stronie, chronologicznie i tematycznie, aby były łatwe do wyszukania. Wszystkie treści które tutaj znajdziesz są własnością autorów witryn, natomiast mój udział jest taki, jak bibliotekarza w czytelni, czyli katalogowanie, doradzanie i nieustanne aktualizowanie mojej internetowej biblioteki. Nie zostanie pominięta żadna patriotyczna strona zawierająca wartościowe treści, niezależnie od wielkości i wyglądu. Liczy się tylko i wyłącznie treść. Deklaruję się pomóc każdemu kto planuje prowadzić stronę WWW, a nie wie, jak zacząć. Natomiast jeżeli już posiadasz stronę patriotyczną proszę cię, koniecznie poinformuj mnie dostępnymi w tym miejscu środkami komunikacji. Do dyspozycji masz moduł kontaktowy lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    Oddany Polsce i Wam
                          Bibliotekarz

Regulamin, polityka prywatności i pliki cookies

Odwiedzając stronę MediaPatriotyczne godzisz się na nasz regulamin i koniecznie zapoznaj się z polityką prywatności. Poza tym ta strona korzysta z plików cookies o czym jesteś informowany przy każdej wizycie na stronie i proszony o akceptację.

Nasze media społecznościowe
The End